LPG Yüz ve Vücut Bakımı

LPG Yüz ve Vücut Bakımı

LPG MOBILIFT BAKIMLARI
Endermologie, yoğun fizyolojik bir uyanış sağlamak için cildi nazikçe uyaran doğal ve keyifli bir tekniktir. Uyarılan fibroblastlar, gençlikleri yeniden yüklenmişcesine gerçek bir cilt başkalaşımı üretmek için içeriden çalışır. Cilt görünümü daha aydınlık hale gelir, cilt dolgunlaşır, kırışıklıklar azalır ve yüz konturu yeniden tasarlanır.

LPG INTEGRAL BAKIMLARI

LPG INTEGRAL BAKIMLARI
Endermologie, istediğiniz her bölgede; dolaşım hareketini arttırmak, inatçı yağ yakımını aktive etmek, selülitli bölgeleri düzgünleştirmek ve cildi uzun süre kalıcı şekillendirmek için dokuları nazikçe harekete geçiren doğal ve keyifli bir tekniktir.

İnatçı bölgesel yağın yakılmasına ve cildin kalitesi (sıkılık, selülüt görünümü) üzerinde eş zamanlı işlem gerçekleştiren yeni patent (Sıralı emme ile bir araya getirilmiş silindir ve motorize flap), vücut için olan teknolojinin doğrudan hipodermisimizde (incelme hücreleri) mevcut olan depo yağ hücreleri ve dermisimizde (canlandırıcı hücreler) mevcut olan fibroblastlar üzerinde harekete geçer. İncelme mi yoksa sıkılaşma mı ikilemine bir son veren 360°’lik bir tedavi.